Sesja narzeczeńska

Niewiele par się na nią decyduje i nie każdy fotograf ją oferuje. A szkoda!

Sesję narzeczeńską można wykonać zarówno w studio jak i w plenerze. Sesja może być bardzo romantyczna i subtelna lub szalona i zabawna, wszystko zależy od Was, Waszej fantazji i kreatywności fotografa..

Jeśli Wasz fotograf oferuje w pakiecie tego typu pamiątkę, skorzystajcie z okazji. Jeśli nie ma jej w ofercie, zapytajcie czy jest taka możliwość.

Zastanawiacie się, po co w ogóle taka sesja?

Ja polecam ją wszystkim parom z kilu powodów…

Dzięki niej pokażecie Waszą dłuższą historię, nie tylko sam ślub. Sesję możemy wykonać w miejscu, w którym się poznaliście, albo mieliście Waszą pierwszą randkę. Może to być również miejsce, które Was łączy, w którym razem spędzacie wolny czas. Sesja narzeczeńska wykonana kilka tygodni przed ślubem pozwoli Wam się odstresować, chociaż na jeden dzień zapomnieć o wszystkich sprawach, które jeszcze wymagają dokończenia. Czasem fotograf zmusi zapracowanych, zabieganych narzeczonych do chwili odpoczynku, relaksu. Podczas pleneru narzeczeńskiego na prawdę możecie świetnie się bawić!

Na sesji możecie bliżej poznać fotografa, który nawet przez kilkanaście godzin będzie Wam towarzyszył w dniu Waszego ślubu. To również dobry moment aby zobaczyć jak fotograf pracuje i aby oswoić się z obiektywem. W dniu ceremonii oraz podczas sesji ślubnej będziecie już bardziej rozluźnieni a fotograf nie będzie Wam zupełnie obcy.

Dzięki zdjęciom narzeczeńskim nauczycie się pozować i zachowywać naturalnie przed obiektywem, dzięki czemu sesja ślubna będzie przyjemnością i pójdzie gładko. Po obejrzeniu efektu końcowego możecie zdecydować gdzie odbędzie się kolejna sesja, które miejsca wyglądają ciekawiej, jak lepiej się ustawić. Możecie zasugerować fotografowi taką samą kolorystykę lub zupełnie inny rodzaj obróbki zdjęć.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na zaproszeniach, w dniu ślubu na tzw. pokazie slajdów lub wzbogacić nimi księgę gości lub dekoracje. Będą one świetną pamiątką i dodatkiem do zdjęć z ślubu i wesela!

Poniżej prezentuję Wam kilka sesji narzeczeńskich. Zapraszam do oglądania : )

Sesja narzeczeńska – Żaneta i Dawid

Autor: 26 sierpnia 2012 w kategorii zakochani | 1 komentarz

Sesja narzeczeńska – Żaneta i Dawid

Przedstawiam Wam kilka zdjęć z sesji plenerowej jaką wykonałam na prośbę narzeczonych w Łódzkim lunaparku i parku Na Zdrowiu. Ostatnio to miejsce cieszy się dużą popularnością ;)
Zdjęcia wykonaliśmy tuż przed ślubem Żanety i Dawida, zdążyliśmy :)

Zapraszam do oglądania.

(więcej…)

Plener narzeczeński – Karolina i Wojtek

Autor: 21 czerwca 2012 w kategorii zakochani | 0 komentarzy

Plener narzeczeński – Karolina i Wojtek

Karolina i Wojtek wypowiedzą słowa przysięgi już za tydzień. A ja będę towarzyszyła tej przesympatycznej i roześmianej parze już w najbliższą sobotę, w dniu dla nich tak ważnym i wyjątkowym. Dziś prezentuję Wam materiał z sesji narzeczeńskiej którą wykonaliśmy w parku na Zdrowiu : ) mam nadzieję, że w dniu ślubu oraz podczas pleneru ślubnego pogoda i humor również nam dopiszą.

Zapraszam do oglądania zdjęć.

(więcej…)

Plener narzeczeński – Ania i Przemek

Autor: 20 czerwca 2012 w kategorii zakochani | 0 komentarzy

Plener narzeczeński – Ania i Przemek

Ania i Przemek, przesympatyczna i uśmiechnięta para z Poznania. Dlaczego plener w Łodzi? Młodzi wygrali bon na sesję podczas ostatnich targów ślubnych, które odbyły się w Atlas Arenie. Sesję wykonaliśmy w łódzkim parku Na Zdrowiu, pogoda nam dopisała a dość obszerną relację z tego spotkania możecie obejrzeć poniżej :)

Zapraszam

(więcej…)

Agnieszka i Robert – romantyczna sesja narzeczeńska (2011)

Autor: 12 maja 2012 w kategorii zakochani | 0 komentarzy

Agnieszka i Robert – romantyczna sesja narzeczeńska (2011)

Piknik w parku czyli sesja narzeczeńska Agnieszki i Roberta. Wszystkie rekwizyty przygotowane z największą starannością przez Agę. Jak Wam się podoba taki pomysł : ) ?

(więcej…)